146 kez incelendi.
Fiyatı: 239,90 TL
Satış Kanalları

Diğer Renkler

İngiltere’nin Favori Şarj Ürünleri Markası Incore’dan.

İleri teknolojimiz sayesinde, cihazlarınızı hızlı ve güvenli şarj edin.


3 Hızlı Şarj Teknolojisi Bir Arada:

inPower 20000 PD QC 3.0 üç hızlı şarj teknolojisini bir arada barındıran ilk powerbanktır. Power Delivery teknolojisi ile iPhone XS’i sadece 30 dakikada %50 doldurabilir. Quick Charge 3.0 teknolojisi ile uyumlu Android cihazları 35 dakikada %85’e kadar doldurabilir. Telefonunuz bu hızlı şarj teknolojilerini desteklemiyor mu? Sorun değil çünkü Incore’a özgü hızlı şarj teknolojisi IQin, cihazınızı algılar ve kabul ettiği maksimum amperi verir.
4 Kat Hızlı Yeniden Dolum:
inPower 20000 PD QC 3.0, Power Delivery teknolojisi sayesinde rakiplerinden 4 kat daha hızlı yeniden şarj olur. inPower 20000 USB-C, Power Delivery özellikli bir duvar şarj cihazı ve USB-C to USB-C kablo ile sadece 5 saate yeniden şarj olur.
Protectin Çoklu Koruma Güvenlik Sistemi:
Yüksek akım koruma, kısa devre engelleme ve diğer ileri teknoloji ürünü güvenlik özellikleri sizi ve cihazlarınızı korur. En kaliteli çip ve donanım kullanılarak üretilir
Aynı Kalite, Uygun Fiyat:
Incore ürünleri; Hama, Anker, Aukey ve RAW Power gibi dünyanın önde gelen şarj ürünleri üreticileri ile aynı tesislerde, yüksek kaliteli materyaller kullanılaarak üretilmektedir. Kaliteyi uygun fiyata alın.

Kutu İçeriği:
Incore inPower 20000 PD QC 3.0, USB-C to USB-A şarj kablosu, kullanma kılavuzu ve 24 Ay Garanti.
Incore InPower 20000 Mah Boyutları :

  • En : 70mm
  • Boy : 141mm
  • Genişlik : 25mm
  • Ürün Ağırlığı : 390gr
  • Ağırlık  (Kutulu) : 456gr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer

Hakkımızda

Gega Elektronik, Türk elektronik ve akıllı telefon tüketicisine en kaliteli ürünleri sunmak hedefi ile yola çıkmıştır. Gelişmiş ülkelerde pazar lideri markaları sunma hedefinin ilk halkası ANKER olmuştur. ANKER'in Türkiye'de satışa sunduğu ürünlere garanti vermeyeceğini deklere etmesinden sonra ANKER ile işbirliğine son vermiş olup İngiliz INCORE şarj ürünlerinin Türkiye temsilciliğini yürütmektedir.

Blog

Bize Ulaşın

Adres: Kartaltepe Mahallesi Bilgehan Caddesi No: 45/A Bayrampaşa / İstanbul

Telefon: 0212 210 75 65

E-Posta: info@gegaelektronik.com

Web: http://www.gegaelektronik.com