189 kez incelendi.
Fiyatı: 29,90 TL
Satış Kanalları

Diğer Renkler

 

İngiltere’nın favori şarj ürünleri markası Incore’dan:
Bizim ileri teknolojimiz ile şarj etmek daha hızlı ve daha güvenli.


Naylon Örgülü Gövde

Naylon örgülü kablo gövdesi, zorlu kullanım şartlarında dahi kablonuzu korur ve düğümlenmeyi öner.


4 Kat Uzun Ömürlü:

inLine Micro USB, 4000 defa dan fazla eğme bükme testinden geçmiş ancak bir hasar oluşmadığı gibi performansında da herhangi bir düşüş olmamıştır.


Daha Hızlı Şarj:

Cihaz üreticilerince tavsiye edilen kablo çapları sayesinde yakaladığımız düşük direnç, inLine Micro USB kablonun mümkün olan en kısa zamanda şarj etmesini sağlar.


Aynı Kalite, Uygun Fiyat:

Incore ürünleri; Hama, Anker, Aukey ve RAW Power gibi dünyanın önde gelen şarj ürünleri üreticileri ile aynı tesislerde, yüksek kaliteli materyaller kullanılarak üretilmektedir. Kaliteyi uygun fiyata alın.


Uyumlu Cihazlar:

Android akıllı telefon ve tabletler, elektronik kitap okuyucular, fotoğraf makineleri, MP3 çalarlar, hard diskler, taşınabilir şarj aletleri, oyun konsolları ve Samsung, HTC, Motorola, Nexus, Nokia, LG, HP, Sony, Blackberry ve diğerleri tarafından üretilen Micro USB uyumlu cihazlar.


Kutu İçeriği:

Incore inLine Micro USB Kablo ve 24 Ay Garanti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer

Hakkımızda

Gega Elektronik, Türk elektronik ve akıllı telefon tüketicisine en kaliteli ürünleri sunmak hedefi ile yola çıkmıştır. Gelişmiş ülkelerde pazar lideri markaları sunma hedefinin ilk halkası ANKER olmuştur. ANKER'in Türkiye'de satışa sunduğu ürünlere garanti vermeyeceğini deklere etmesinden sonra ANKER ile işbirliğine son vermiş olup İngiliz INCORE şarj ürünlerinin Türkiye temsilciliğini yürütmektedir.

Blog

Bize Ulaşın

Adres: Kartaltepe Mahallesi Bilgehan Caddesi No: 45/A Bayrampaşa / İstanbul

Telefon: 0212 210 75 65

E-Posta: info@gegaelektronik.com

Web: http://www.gegaelektronik.com